Przedstawiamy pełny proces instalacji tandemu pras krawędziowych  PUMA XL tureckiego producenta – firmy DENER. Prasy krawędziowe pracujące w systemie tandem to maszyny, które są złożone z dwóch pojedynczych pras krawędziowych zsynchronizowanych ze sobą.

Seria PUMA XL to zsynchronizowane hydrauliczne prasy krawędziowe. Maszyny tej serii produkowane przez firmę DENER są zaprojektowane i wykonane zgodnie z wymogami certyfikatu CE. Użyte materiały do budowy maszyn cechuje najwyższa jakość i trwałość co wpływa na długoletnią pracę.

Zainstalowana prasa posiada nacisk 1600 ton oraz długość gięcia sięgającą aż 12m. Zastosowane sterowanie to DELEM – w pełni CNC, intuicyjne, łatwe w obsłudze nawet dla początkujących operatorów.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym będą Państwo mogli zobaczyć nie tylko instalację walcarki, ale także sposób i efekty jej działania.

Zainteresowanych zakupem pras krawędziowych zapraszamy do zapoznania się z artykułem opisującym zalety wdrożenia elektrycznych pras krawędziowych, który znajduje się tutaj.